Butelka szklana z zaparzaczem, filtrem i pokrywką 450ml
Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.
Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Sokołowska 45A, 05-806 Sokołów, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.Jeśli masz pytania dotyczące produktu możesz skorzystać z:
- wysłać wiadomość e-mail na adres: info@kamille.pl
- zadzwonić pod nr tel. 881-529-188
Opis
Butelka szklana z zaparzaczem 450ml Kamille KM9020
Butelka z podwójną ścianką jest niezwykle lekka, a jednocześnie jest dużo twardsza i odporniejsza na zadrapania czy zniszczenia, niż te wykonane z tradycyjnego szkła. Bambusowa nakrętka pomaga utrzymać temperaturę napoju oraz nie musisz się martwić, że rozlejesz napój podczas picia i przenoszenia.
Zaparzacz, dzięki któremu można się delektować herbatą sypaną lub wodą z dodatkiem owoców, w każdej chwili możemy wyjąć z butelki. Stanie się Twoją nieodłączną towarzyszką wszędzie tam, gdzie tylko tego zapragniesz.
Cechy produktu:
wykonana ze szkła boro-krzemowego odpornego na działanie wysokich temperatur, sitko - ze stali nierdzewnej, zakrętka - z bambusu
pojemność - 450 ml
stalowy zaparzacz wewnątrz butelki pomieści ulubione owoce i zioła
podwójna ścianka zapewnia zachowanie właściwej temperatury napoju wewnątrz przez długi czas
produkt jest odporny na szok termiczny oraz matowienie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.