Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności oraz godzin pracy Naszej firmy, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy i firmy kurierskiej.

Przykład:

Jeśli zamówienie zostało złożone we wtorek, to zostanie przekazane ono do realizacji w następnym dniu roboczym i będzie oczekiwało na wysyłkę w kolejności chronologicznej (od najstarszego do najnowszego zamówienia) w ciągu 2 dni roboczych.

Czas realizacji 1 dzień roboczy trzeba liczyć od PRZEKAZANIA DO REALIZACJI do odbioru przez kuriera

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze od kuriera - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Kurierem- Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. To najwygodniejsza forma dostawy prosto pod drzwi.

Paczkomaty- Paczkomaty umożliwiają dostarczenie paczki w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania. Dzięki swojej lokalizacji w mieście, godziny odebrania paczki są bardzo elastyczne i mamy możliwość odbioru przez 24h, nawet w weekendy. Paczka w paczkomacie czeka na Nas max 48h i do tego czasu trzeba ją odebrać z punktu.

 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium