Współpraca

TUTAJ DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO O WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMA

Interesuje Cie współpraca z Nasza firma? Chcesz sprzedawać nasze produkty u siebie lub nawiązać z Nami współpracę jak influencer/bloger?

Jesteśmy oczywiście na TAK! Ponieważ tak samo jak Wy, szukamy i lubimy wyznaczać sobie nowe kierunki! :)

Wybierz spośród poniższych podpunktów ten, do którego tyczy się Twoje zapytanie aby łatwiej było Ci nawiązać z Nami kontakt i rozpocząć współpracę.

1. Współpraca sprzedażowa- sprzedaż hurtowa

Jeśli interesuje Cię współpraca sprzedażowa jako klient hurtowy, możesz wysłać nam wiadomość na email: info@kamille.pl

W mailu wpisz tytuł podpunktu, a w wiadomości bardziej szczegółowe informacje np. nazwa firmy, jaki towar dokładnie Państwa interesuje oraz forma płatności. W dalszych krokach zostaną ustalone indywidualne, atrakcyjne warunki wspólnej współpracy.

Nasi handlowcy mają dla Ciebie specjalne propozycje. Elastyczny cennik, indywidualnie dobrane formy płatności, serwisy po sprzedażowe i wiele innych.
Dbamy o Twój towar! Przechowujemy go zgodnie ze wszelkimi normami, starannie pakujemy i doręczamy przez zaufaną firmę kurierską. Na każdym etapie jest starannie opakowany i bezpieczny. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i pieniądze - nie musisz dokonywać zwrotów i czekać na kolejną przesyłkę. Dociera dokładnie to, co zamawiasz. Wiemy, że Twoi klienci to pośrednio nasi klienci i dbamy o ich zadowolenie.
 

2. Zamówienie hurtowe jednorazowe

Jeśli interesuje Cie zamówienie hurtowe jednorazowe, możesz wysłać nam wiadomość na email: info@kamille.pl

W mailu wpisz tytuł podpunktu, a w wiadomości bardziej szczegółowe informacje np. ilość sztuk, modele. Jeśli się dogadamy- a raczej na pewno, w dalszych krokach ustalimy więcej szczegółów zamówienia.

 

3. Współpraca barterowa/inna (podaj tytuł)

Jesli interesuje Cie współpraca barterowa z nasza firma lub współpraca jako bloger/influencer, możesz wysłać nam wiadomość na email: info@kamille.pl

W tytule mailu do nas wpisz tytłl podpunktu, a w dalszej wiadomości bardziej szczegółowe informacje np. opisz siebie, adres strony/konta, statystyki lub dlaczego mielibyśmy nawiązać z Tobą współprace. Pamiętaj! Im bardziej będziesz kreatywny i się rozwiniesz, tym większa szansa ze nasza współpraca zostanie sfinalizowana! :)

 

 

Pozdrawiamy, Zespół Kamille.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl